menu

description Сервіс Діловод або Dilovod - український онлайн сервіс для ведення бухгалтерського та оперативного обліку.

Сервіс розрахован на малий та середній бізнес.
Загальний огляд сервісу на нашому сайті за посиланням

description Хорошоп - створи свій інтернет-магазин швидко і легко

Хорошоп - українська платформа швидкого та зрозумілого запуску інтернет-магазинів.
Щоб отримати нашу консультацію у подальшій роботі з платформою, зареєструйтесь за посиланням .

Наш власний досвід переходу з Бітрікс на Хорошоп

description Хорошоп - якісна заміна Бітрикс24

Універсальні розробки, доробки 1С:Підприємство, BAS ᐈ Купити готове рішення ⋆ IT-компанія Розумний кубик Універсальні розробки для конфігурацій BAS, 1С:Підприємство ➥ IT-компанія Розумний кубик ✔️ Багаторічний досвід ✔️ Якість роботи✔️ Задоволені клієнти Універсальні розробки, доробки, машинобудування, контроль отримання оригіналів документів, обране в 1С, автоматичне розсилання звітів, оборотність товарів на складах, контроль прав доступу, налаштування прав доступу, доступ, облік спецодягу, облік комп'ютерної техніки, BAS, ERP, автоматизація , УПП, 1С, enterprise, підприємство, управління, виробничим, підприємством

build Спеціалізовані розробки для конфігурацій BAS, 1С:Підприємство

За 10 років роботи, нами розроблені готові рішення, що доповнюють функціональність типових конфігурацій BAS, 1С:Підприємство.
Наші універсальні та галузеві розробки дозволяють вирішити різноманітні завдання обліку та контролю, які не вирішені у типових конфігураціях.

build Галузеві рішення на базі 1С:Підприємство "Управління виробничим підприємством для України"

"Кубик Машинобудування" на базі 1С:Підприємство “Управління виробничим підприємством для України.”

Галузеве рішення "Кубік Машинобудування" на базі типової конфігурації 1С:Підприємство “Управління виробничим підприємством для України. Машинобудування призначене для автоматизації облікових процесів на виробничих підприємствах машинобудівної галузі. Докладніше

build Універсальні підсистеми для BAS та 1С:Підприємство

Меню "Вибране" (УВП)

Розширення типової конфігурації дозволяє організувати зручний індивідуальний інтерфейс для кожного користувача. Користувач може сам налаштувати швидкий доступ до довідника, документів, журналів документів, обробки, звіту, якими вони часто користуються в повсякденній роботі.

Контроль отримання оригіналів документів (BAS Бухгалтерія, УВП, УТП)

Розширення конфігурації дозволяє вирішити питання контролю за отриманням оригіналів документів від контрагентів. У спеціальному звіті бухгалтер може оперативно отримувати інформацію про те, для яких документів оригінали надійшли на підприємство, для яких документів оригіналів ще немає.

Автоматична розсилка звітів (УВП, УТП)

Розширення конфігурації дозволяє автоматично виконувати розсилку звітів за встановленим розкладом з метою регулярного надання керівникам підрозділів/підприємства необхідної інформації без додаткових витрат часу з боку відповідальних користувачів, а також для віддаленого моніторингу даних про господарську діяльність підприємства.

Аналіз оборотності товарів на складах, розрахунок коефіцієнта оборотності (УВП)

Опис звіту для аналізу оборотності запасів, розрахунку коефіцієнта оборотності.

build Спеціалізовані підсистеми для BAS та 1С:Підприємство

Підсистема розширеного контролю прав (УВП, УТП)

Опис підсистеми розширеного контролю за правами доступу користувачів, яка є розширенням до системи обмеження прав доступу в типових конфігураціях, дозволяє налаштувати обмеження прав користувачів максимально гнучким і зручним способом.

Підсистема “Нормування спецодягу та засобів індивідуального захисту” (УВП, УТП)

Підсистема є доповненням до типової підсистеми “Спецодяг та спецоснащення (МШП та малоцінні необоротні активи)” та дозволяє вирішити завдання індивідуального обліку, планування закупівель з урахуванням фактичної наявності спецодягу у працівників, а також аналіз даних по спецодягу.

Підсистема “Облік комп'ютерної техніки” (УВП, УТП)

Підсистема дозволяє настроїти внутрішній облік ІТ-підрозділом комп'ютерного обладнання для підприємства. Є доповненням до типової підсистеми обліку основних засобів.

description Цикл статей з оглядом українського онлайн-сервісу для ведення управлінського, бухгалтерського обліку та складання звітності Dilovod

description Огляд сервісу
description Огляд складського обліку
description Огляд обліку торгівельного підприємства
description Огляд обліку виробничих витрат і випуску готової продукції (робіт, послуг)
description Заробітна плата та кадри

Наш власний досвід переходу з BAS на Діловод

Всі авторські статті >>