menu

description Сервіс Діловод або Dilovod - український онлайн сервіс для ведення бухгалтерського та оперативного обліку.

Сервіс розрахован на малий та середній бізнес.
Загальний огляд сервісу на нашому сайті за посиланням

description Хорошоп - створи свій інтернет-магазин швидко і легко

Хорошоп - українська платформа швидкого та зрозумілого запуску інтернет-магазинів.
Щоб отримати нашу консультацію у подальшій роботі з платформою, зареєструйтесь за посиланням .

Наш власний досвід переходу з Бітрікс на Хорошоп

description Хорошоп - якісна заміна Бітрикс24

Аналіз оборотності в 1С:Підприємство "Управління виробничим підприємством для України" - звіт для 1С:Підприємство ᐈ Купити готове рішення ⋆ IT-компанія Розумний кубик Звіт для аналізу оборотності запасів, розрахунку коефіцієнта оборотності в "Управління виробничим підприємством для України" ➥ IT-компанія Розумний кубик ✔️ Багаторічний досвід ✔️ Якість роботи✔️ Задоволені клієнти Аналіз оборотності, аналіз оборотності товарів, оборотність товарів на складах, коефіцієнт оборотності, товарообіг, швидкість обороту запасів, аналіз оборотності ТМЦ, середній термін зберігання, розрахувати середній термін зберігання, звіт аналіз оборотності, 1С:Підприємство, , 1С, АСУ

Що таке оборотність товарів та як розрахувати коефіцієнт оборотності в 1С:Підприємство "Управління виробничим підприємством для України"?

Дата: Травень 2020


Управління рівнями запасів важливе для компаній, щоб показати, наскільки злагоджено працюють відділи продажу та закупівель, чи контролюються витрати.

Що таке товарообіг і як він інтерпретується?
Товарообіг - кількість разів, яку компанія продає та замінює запас товарів протягом періоду.

✅ високий товарообіг означає, що компанія продає товари швидко та продукція користується попитом.
✅ низький товарообіг вказує на зниження продажів та зниження попиту на продукцію компанії.

Оборотність запасів також використовується для контролю та управління експлуатаційними витратами, оскільки у товарів з низькою оборотністю вищі витрати пов'язані з їх володінням, це оренда, комунальні послуги тощо.

Як розрахувати швидкість обігу запасів. Формула для розрахунку коефіцієнта оборотності запасів:

  1. розрахувати загальну вартість проданих товарів у період;
  2. розрахувати середню величину залишків товарів у період;
  3. розрахувати коефіцієнт оборотності товарів розподілом вартості проданих товарів у період на середню величину залишків товарів у період.

Під час розрахунку показника використовується середній запас, щоб врахувати сезонні коливання.

Коефіцієнт оборотності запасів - міра управління рівнем запасів та їх поповнення.

Для розрахунку коефіцієнта оборотності у 1С:Підприємство "Управління виробничим підприємством для України" типового функціоналу недостатньо та нашими фахівцями розроблено звіт "Розширений аналіз оборотності ТМЦ".

Звіт універсальний та підходить для підприємств будь-якої галузі. Звіт розраховує коефіцієнт оборотності товарів ставленням кількісної витрати товарів за період до щоденної середньої величини залишку за період.

Звіт містить вартісні та кількісні показники середнього залишку, витрати, виводить ціну продукції, кількість та дату останнього надходження товару.

Кількісні показники звіту, Витрати товарів та Середній залишок за період розраховується за регістром Товари на складах.

При розрахунку середнього залишку підсумовуються дані про залишок товару кожен день періоду. Отримана сума поділяється на кількість днів періоду, зазначеного у звіті.

Сумові показники звіту розраховуються множенням кількісних показників значення типу цін, обраного в налаштуваннях звіту.

Ще один показник Середній термін зберігання у днях представлений у звіті. Це середня кількість днів, яку потрібно продати або використовувати товар. Розраховується як зворотне значення коефіцієнта оборотності запасів, помноженого на кількість днів періоду. Дає уявлення більш точної картини управління запасами компанії у денному вираженні.

Значення показників коефіцієнта оборотності та середнього терміну зберігання днями варіюються залежно від галузі.

Звіт "Розширений аналіз оборотності товарів" показує інформацію про товарообіг компанії в єдиній обліковій системі 1С:Підприємство "Управління виробничим підприємством для України". Звіт підключається як зовнішній без доопрацювання конфігурації. Можливий аналіз даних за довільний період. Показники оборотності запасів, представлені у звіті, використовуються для моніторингу бізнесу, регулювання закупівель та продажів.

description Цикл статей з оглядом українського онлайн-сервісу для ведення управлінського, бухгалтерського обліку та складання звітності Dilovod

description Огляд сервісу
description Огляд складського обліку
description Огляд обліку торгівельного підприємства
description Огляд обліку виробничих витрат і випуску готової продукції (робіт, послуг)
description Заробітна плата та кадри

Наш власний досвід переходу з BAS на Діловод

Всі авторські статті >>