menu

description Сервіс Діловод або Dilovod - український онлайн сервіс для ведення бухгалтерського та оперативного обліку.

Сервіс розрахован на малий та середній бізнес.
Загальний огляд сервісу на нашому сайті за посиланням

description Хорошоп - створи свій інтернет-магазин швидко і легко

Хорошоп - українська платформа швидкого та зрозумілого запуску інтернет-магазинів.
Щоб отримати нашу консультацію у подальшій роботі з платформою, зареєструйтесь за посиланням .

Наш власний досвід переходу з Бітрікс на Хорошоп

description Хорошоп - якісна заміна Бітрикс24

Українські програмні продукти - разом до цифровізації та ефективного обліку Системні рішення для малого, середнього бізнесу, комплексні впровадження для великих організацій та надскладні інформаційні системи національного масштабу➥ kubik.com.ua заборона 1с в україні, заборона 1с, 1с в україні, чим замінити 1с, заборона використання 1с в україні, 1с в україні, чим замінити 1с, чем заменить 1с, Хорошоп, horoshop, аналог 1С, аналог Битрикс, аналог Bitrix, аналог Bitrix24, онлайн магазин, интеграция с 1с, замена Bitrix24, Битрикс24, создать сайт, как сделать сайт, интеграция с 1с, интеграция сайта с BAS, 1С-Бітрікс, 1С-Бітрікс, 1С-Битрикс, inbase, документообіг, low code

Ми - партнери компанії InBase, яка цифровізує бізнес вже понад 25 років

InBase - потужна компанія, місія та принципи якої співпадають з нашими - робимо бізнеси наших клієнтів цифровими та ефективними. За допомогою партнерства з компанією нашим клієнтам доступні найсучасніші технології, максимально зручні та безпечні програми і сервіси та найвищі стандарти безпеки та якості.

Компанія має розроблені рішення як для державного сектору, так і для приватного. Це продукти, створені на full stack-платформі UnityBase - з відкритим вихідним кодом на основі JavaScript-рушію Mozilla, SpiderMonkey, що підтримує повний цикл розробки: від опису моделі предметної області до автоматичної генерації інтерфейсу користувача.

Надалі ми будемо знайомити Вас детально з продуктами для Вашого бізнесу.

Маючи досвід в провадженні Документообігу хочемо познайомити наших клієнтів з сучасною українською системою Megapolis.DocNet .
Це система електронного документообігу, що підтримує весь цикл роботи з документами – від підготовки проєктів документів та підписання їх КЕП до зберігання в захищеному електронному архіві.
У системі користувач може:
• погоджувати й підписувати документи за допомогою КЕП;
• обробляти вхідну та вихідну кореспонденцію;
• сортувати і групувати документи за різними параметрами;
• управляти договорами і довіреностями;
• зберігати документи в електронному архіві;
• розподіляти завдання й контролювати їх виконання, при цьому зберігаючи конфіденційність усіх учасників процесу;
• інтегрувати платформу з іншими продуктами, наприклад, із СЕВ ОВВ – системою електронної взаємодії органів виконавчої влади;
• вести штатний розклад та організаційну структуру;
• працювати в офлайн-менеджері та мобільному додатку.

Deals - універсальна система юридично значущого документообігу для погодження та підписання документів кваліфікованим електронним підписом із партнерами, підрядниками та клієнтами в онлайн-режимі.
З deals Ви зможете:
• Мати всі функціональні можливості для корпоративного клієнта
• Створення кастомних рішень під потреби замовника
• Автоматизувати бізнес процеси погодження та підписання документів (контроль належності користувача організації та цифрового підпису користувачеві).
• Управляти функціями системи та розмежовувати права доступу для користувачів
• Автоматизувати процеси по документам (маршрутизація)
• Бути впевненим у безпеці платформи. Ми успішно пройшли всі тести на вразливість.

Scriptum BPM — low-code платформа, за допомогою якої можна автоматизувати будь-які бізнес-процеси вашої компанії та, як наслідок, значно підвищити їхню ефективність.
Завдяки модульності і гнучкості Scriptum можна швидко і без особливих витрат вирішити проблеми бізнесу: інтеграція між собою старих системи підприємства, автоматизація процесів та прискорення взаємодії.
Цей інструмент цікавий для нашої компанії завдаки його гнучкості та легкості автоматизування будь яких процесів. Ознайомитися детальніше з можливостями можна за посиланням.

Scriptum.Repository - захищений електронний простір для зберігання всіх електронних документів компанії та організації роботи з ними з будь-яких інформаційних систем.

Також хочемо ознайомити Вас з концептуально новим рішенням для Вашої компанії - еСуд - модуль “Конектор до Електронного суду” системи електронного документообігу Megapolis.DocNet.
Це професійне доповнення до державної системи «Електронний суд», яке дозволяє повноцінно працювати з документами юридичного підрозділу або юридичної компанії з великою кількістю судових справ.

З іншими продуктами, які можуть покращити облік вашого підрпиємства, можливо ознайомитися на нашому сайті у розділі Статті.
Розвиваємося разом!

Якщо у Вас є питання, з нами просто ЗВ'ЯЗАТИСЯ

description Цикл статей з оглядом українського онлайн-сервісу для ведення управлінського, бухгалтерського обліку та складання звітності Dilovod

description Огляд сервісу
description Огляд складського обліку
description Огляд обліку торгівельного підприємства
description Огляд обліку виробничих витрат і випуску готової продукції (робіт, послуг)
description Заробітна плата та кадри

Наш власний досвід переходу з BAS на Діловод

Всі авторські статті >>