menu

description Сервіс Діловод або Dilovod - український онлайн сервіс для ведення бухгалтерського та оперативного обліку.

Сервіс розрахован на малий та середній бізнес.
Загальний огляд сервісу на нашому сайті за посиланням

description Хорошоп - створи свій інтернет-магазин швидко і легко

Хорошоп - українська платформа швидкого та зрозумілого запуску інтернет-магазинів.
Щоб отримати нашу консультацію у подальшій роботі з платформою, зареєструйтесь за посиланням .

Наш власний досвід переходу з Бітрікс на Хорошоп

description Хорошоп - якісна заміна Бітрикс24

Що таке ПРРО?ᐈ ⋆ IT-компанія Розумний кубик Що таке ПРРО?➥ kubik.com.ua програма baf інструкція, рро/прро це, 1с україна, прро це, прро, ПРРО, РРО для ФОП, какое прро вібрать для ФОП, обязательное прро, аналог 1С, аналог BAS, онлайн бухгалтерія, Аналоги 1с, аналоги 1с, Вебчек, ВчасноКасса, Вчасно, ПРРО касса, державна касса, аналог касового апарту, касовий апарат

Що таке ПРРО?

Програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО) — це програми або додатки, які можна використовувати на телефоні, планшеті, комп'ютері та інших пристроях як аналог касового апарату (РРО).

З 1 жовтня 2023 року використання касового апарату стало обов'язковим для всіх, хто здійснює взаєморозрахунки з покупцями:

  • За готівку;
  • З використанням платіжних карток, платіжних чеків;
  • Шляхом оплати через інтернет з використанням платіжних систем (LiqPay, Portmone, iPay, Приват24, Монобанк, Ощад24/7 та ін.) або платіжних терміналів (для операцій, де чітко встановлено місце здійснення розрахунків).

Винятком є фізичні особи-підприємці (далі – ФОП) платники єдиного податку 1-ї групи. Відповідно до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України ці суб'єкти не використовують реєстратори розрахункових операцій (далі РРО).
РРО/ПРРО не застосовуються у разі оплати покупцем коштів виключно на поточний рахунок (на банківські реківзити у форматі ІВАN).

Незалежно від вибору програми перед початком роботи із ПРРО необхідно:

  1. Зареєструвати місце провадження діяльності (магазин, кафе та ін.) – форма 20-ОПП.
  2. Зареєструвати програмний реєстратор – форма 1-ПРРО.
  3. Зареєструвати касира, який працюватиме з ПРРО з використанням кваліфікаційного електронного підпису (далі – КЕП) – форма 5-ПРРО.

Багато ПРРО дають можливість пройти всю процедуру реєстрації за допомогою своїх програм, що значно спрощує процес.

Діловод

Діловод - це онлайн сервіс для ведення бухгалтерського та оперативного обліку. Розроблений українськими програмістами - може бути гарною заміною 1С. Наш повний огляд програми Діловод є за посиланням.
Окрім можливості вести облік, сервіс має вбудований програмний РРО, до якого можна підключити обладнання: сканер штрих-коду, принтер чеків, цінників та етикеток. Вартість програми не залежить від кількості кас. Огляд роботи у Діловоді для торгівельного підприємства більш детально розглянуто у статті "Облік торгівельної діяльності"..

Для тестування сервісу необхідно зареєструватись на сайті dilovod.ua за посиланням та вказати промокод "4325".

ВебЧек

ПРРО для інтеграції до програм обліку або використання зовнішньої обробки для фіскалізації чеків.
ВебЧек дозволяє використовувати свою програму безкоштовно в режимі онлайн, якщо сума чеку не перевищує 800 грн. Зручний та недорогий ПРРО для користувачів BAS бухгалтерії. Не працює, як окремий сервіс. Ми можемо допомогти вам встановити і налаштувати ПРРО.

Checkbox

Сервіс ПРРО, який має великий перелік програм обліку для інтеграції. Зареєструватися можно за допомогою КЕП. Через сервіс можно зареєструвати торгову точку, ПРРО та касирів. Чекбокс можно безкоштовно тестувати протягом одного місяця.
На головній сторінці додано аналіз діяльності: обороти за обраний період з графічним відображенням помісячно/по днях/по годинах виручки, що надійшла. Є можливість працювати в офлайн режимі.
Чекбокс має вбудовану інтеграцію з сервісом для обліку Bookkeeper , а також інтеграцію для інтернет-магазинів на платформі Хорошоп.

ПРРО "Каса" від Приватбанку

Сервіс «Каса» включає в себе онлайн-кабінет у «Приват24 для бізнесу» й додаток для POS-термінала банку для отримання платежів. Програмний РРО окремо не оплачується, вартість включена у тариф з еквайрингу.

Сота каса та Кашалот

Програмне забезпечення від розробників МЕДок. Сота каса - це онлайн сервіс для реєстрації чеків у ДПС, не має можливості інтеграції з системами обліку.
Підходить для мікро та малого бізнесу без власної системи обліку.
Для налаштування інтеграції з програмами обліку розробники пропонують використовувати Kashalot. Вартість залежить від кількості кас. Робоче місце касира встановлюється на персональний комп'ютер або ноутбук із операційною системою Windows. Розраховано для використання малим та середнім бізнесом.

ПРРО каса від ДПС

Безкоштовна програма від Державної податкової служби України (далі – ДПС). Завантажити можна з офіційного сайту ДПС. Програма підходить для мікро та малого бізнему з невеликою кількістю продажів.

Більшість ПРРО інтегрується з програмами 1С та BAS.
Якщо ви вже купили одну з цих програм, ми можемо допомогти вам встановити ПРРО і налаштувати роботу.
Також, якщо ви ще не маєте облікової програми, ми рекомендуємо Вам онлайн-сервіс Діловод, який вже має свій вбудований ПРРО.

Є питання щодо автоматизації обліку Вашого підприємства? - Напишіть нам.

description Цикл статей з оглядом українського онлайн-сервісу для ведення управлінського, бухгалтерського обліку та складання звітності Dilovod

description Огляд сервісу
description Огляд складського обліку
description Огляд обліку торгівельного підприємства
description Огляд обліку виробничих витрат і випуску готової продукції (робіт, послуг)
description Заробітна плата та кадри

Наш власний досвід переходу з BAS на Діловод

Всі авторські статті >>