menu

description Сервіс Діловод або Dilovod - український онлайн сервіс для ведення бухгалтерського та оперативного обліку.

Сервіс розрахован на малий та середній бізнес.
Загальний огляд сервісу на нашому сайті за посиланням

description Хорошоп - створи свій інтернет-магазин швидко і легко

Хорошоп - українська платформа швидкого та зрозумілого запуску інтернет-магазинів.
Щоб отримати нашу консультацію у подальшій роботі з платформою, зареєструйтесь за посиланням .

Наш власний досвід переходу з Бітрікс на Хорошоп

description Хорошоп - якісна заміна Бітрикс24

Проект впровадження 1С, BAS "Новотроїцьке рудоуправління" ⋆ IT-компанія Розумний кубик Опис проекту автоматизації оперативного обліку та управління виробництвом на гірничодобувному підприємстві ПрАТ ➥ IT-компанія Розумний кубик 1С:Підприємство, 1С:Підприємство, УВП, опис, підсистеми, автоматизація, впровадження 1С, впровадження УПП, 1С, АСУ, комплексна ERP, корисні копалини, видобуток, видобуток відкритим способом, кар'єр, облік на кар'єрі

Проект впровадження ПрАТ "Новотроїцьке рудоуправління"


Параметри проекту

 • Дата початку проекту: 01.10.2016
 • Дата закінчення проекту: 10.11.2017
 • Продукти впроваджені в ході проекту:
 • 1С:Підріємство "Управління виробничим підприємством для України"
 • BAS "Документообіг"
 • Безшовна інтеграція систем на основі бібліотеки DMIL
 • Впроваджені підсистеми продукту: продаж, закупівля, планування закупівель, управління грошовими коштами, склад, планування та управління виробництвом, ремонти, розрахунок собівартості продукції, необоротні активи, кадри, регламентований облік, безшовна інтеграція з 1С:Підріємство "Документообіг".
 • Регіон впровадження: Україна, Донецька область
 • Сумарна кількість людино-годин робіт, виконаних проектною командою: 6000
 • Результат: attach_file Відгук клієнта (PDF)

Цілі проекту

 • Створення єдиної АСУ підприємства, яка:
 • створить чіткий та прозорий процес введення та аналізу інформації
 • забезпечить достовірність та необхідний рівень деталізації обліку
 • створить умови для оперативного контролю та аналізу облікових даних
 • Оперативне формування інформації для потреб управління
 • Заміна діючої системи SAP бюджетним та ефективним програмним продуктом
 • Надати менеджменту підприємства сучасну та прозору облікову систему, яку можна розвивати та використовувати у повсякденній роботі

Ситуація до впровадження, інформація про компанію

 • Система обліку SAP, що діє на підприємстві, застаріла, працює тільки в бухгалтерській службі, не вирішує актуальні завдання підприємства
 • Відсутня необхідна для прийняття рішень деталізація облікових даних
 • Відсутня оперативна та повна реєстрація інформація з виробничих майданчиків та складів
 • Подальша підтримка та розвиток системи SAP потребує значних витрат
 • Велика кількість форм звітності формується вручну у різних службах
 • Інформація у звітах для різних споживачів частково дублюється
 • Необхідна ревізія звітів та перегляд принципів підготовки звітності

Унікальність проекту

У ході проекту було розроблено нову методологію виробничого обліку та виконано доопрацювання, що дозволяють детально враховувати роботу гірничого обладнання та розраховувати собівартість робіт обладнання.

Автоматизовано облікові процеси цехових диспетчерів у частині рознесення колійних листів самоскидів, екскаваторів, тепловозів та решти технологічного та допоміжного транспорту та обладнання. Автоматизовано процес розрахунку норм споживання палива за видами робіт. У систему закладено формули для розрахунку норм споживання всіх видів транспорту та обладнання, що використовується на підприємстві (кар'єрних самоскидів Белаз, екскаваторів, тепловозів, бульдозерів, тракторів та ін.)

Повністю реалізовано специфіку гірничодобувної галузі. Проект має не лише технічну, а й велику методологічну та консалтингову складову. Передбачається методика, закладена на даному об'єкті, застосувати на інших підприємствах холдингу.

Результати проекту

В інформаційній системі цілодобово працюють усі служби підприємства. В результаті виконання проекту підприємство отримало єдину систему обліку, в якій працюють склади, виробничо-диспетчерська служба, відділ технічного контролю, планово-економічний відділ, відділ постачання, збуту, тендерний відділ, фінансовий відділ, бухгалтерія, відділ кадрів, юридичний відділ. Система покрила усі основні облікові процеси підприємства. В результаті проекту підвищилася швидкість та якість обробки дорожніх листів, що вплинуло на достовірність даних для детального аналізу витрат підприємства. Внаслідок автоматизації функцій документообігу, що стосуються договірної роботи, скоротилися терміни та підвищилася прозорість узгодження договорів, специфікацій, додаткових угод, заявок на оплату.

Співробітники фінансової, юридичної служб та відділу постачання отримали можливість централізовано зберігати та погоджувати супровідну документацію, відмовитися від використання електронної пошти та паперового документообігу за погодженням усередині підприємства. Забезпечено оперативний складський облік, всі операції з приходу та витрати ТМЦ виконуються оперативно. Автоматизовано процес збору інформації з кожного підрозділу підприємства з метою планування потреби ТМЦ та послуг сторонніх організацій. Внаслідок цього автоматизовано формування планів закупівель ТМЦ з урахуванням планових потреб та залишків ТМЦ на складах. На основі цих планів тендерний відділ проводить у системі всі етапи тендеру – від збору пропозицій постачальників до видачі тендерної рекомендації.

Додаткова інформація про проект

На території підприємства знаходиться склад ПММ. Особливістю підприємства є великі обсяги споживання палива, що вимагає враховувати паливо за вагою та обсягом, як на нафтобазах та АЗС. У системі виконано доопрацювання з розширеного обліку палива, для забезпечення можливості оперативного обліку палива за обсягом та вагою в системі щоденно фіксується показник густини палива.

description Цикл статей з оглядом українського онлайн-сервісу для ведення управлінського, бухгалтерського обліку та складання звітності Dilovod

description Огляд сервісу
description Огляд складського обліку
description Огляд обліку торгівельного підприємства
description Огляд обліку виробничих витрат і випуску готової продукції (робіт, послуг)
description Заробітна плата та кадри

Наш власний досвід переходу з BAS на Діловод

Всі авторські статті >>